«Міжнародний інститут аюрведи і йоги» був створений за підтримки і асоціації з «Українською асоціацією аюрведи і йоги». Інститут розташований в столиці України м.Києві.

З нами в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб Мін’юсту України. Фізичні особи-підприємці та громадські освіти. Дата запису: 13.09.2018. Номер запису: 1 071 102 0000 042357. Ідентифікаційний код юридичної особи: 42473089

На даний момент «Міжнародний інститут аюрведи та йоги» є єдиною організацією, акредитованою Радою із сертифікації йоги, Міністерством АЮШ (Аюрведа та Йога), Урядом Індії в Україні та у всіх інших пострадянських країнах.

Мета організації:
Підтримка і розвиток аюрведической концепції здоров’я для збереження і зміцнення здоров’я нації.

Організація прагне поширювати знання йоги і аюрведи серед професіоналів.
Є три основних напрямки

  • Професійне навчання та викладання йоги
  • Додавання знань Аюрведа для медичних професіоналів.
  • Оздоровчий центр, де можна отримати практичні знання аюрведи і йоги.

 

Інститут регулярно консультується і співпрацює з відомими професорами, гуру йоги, університетами аюрведи і йоги. У той же час Інститут працює у відповідності з керівними принципами та рекомендаціями Міністерства Аюш (Аюрведа і Йога) уряду Індії.

Лікарі, професори, викладачі та інші спеціалісти, що працюють при інституті, мають високу кваліфікацію. Вся їх кваліфікація засвідчена уповноваженими органами з Індії, України та інших країн