Дмитрієва Алла Володимирівна

Дмитрієва Алла Володимирівна

З 1976 до кінця 2010 року працювала в Інституті фізіології ім.О.О.Богомольця НАНУ. Пройшла шлях від старшого лаборанта до провідного наукового співробітника. Доктор медичних наук, старший науковий співробітник. У 1986 році захистила кандидатську дисертацію «Вплив ліпосом, що містять адреномиметики, на скоротливу активність міокарда і центральну гемодинаміку». Цикл наукових робіт завершився розробкою і впровадженням лікарського препарату «Ліпін», який успішно використовується для лікування дихальної недостатності новонароджених, ішемічних уражень серця та інших тканин організму, важких пневмоній, шоковий стан як засіб для неспецифічної детоксикації.  

За цикл досліджень «Роль ендотелію та біологічно активних речовин ендотеліального походження в регуляції кровообігу і діяльності серця» в 1996 в складі групи авторів отримала госудаственной премію України в галузі науки і техніки. У 2002 захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук «Роль факторів міжклітинної взамодействия в механізмах регуляції центрального і регіонарного кровообігу». Старший науковий співробітник.

У 1996 р ліцензувалася по фітотерапії і біоенерінформаціонной терапії. З 2004 р директор Центру ведичної медицини «Расаяна». Автор навчальної програми «Основи Аюрведичній Медицини», яку ми читаємо з 2007 року. Викладала фітотерапію і аюрведичний медицину в Київському Медичному Університеті УАНМ.

Зав. кафедрою Аюрведичній медицини в Education and Research Institute, Hanover, Germany. У 2010 р була нагороджена медаллю ім. Лейбніца Європейської Академії натуропатії, Німеччина. 

У 2015 р нагороджена медаллю «Флагман народної та нетрадиційної медицини», в 2017 р почесним орденом «Берегиня України», в 2018 р почесним орденом «Медична слава».

Автор і співавтор більш ніж 150 наукових публікацій, учасник і доповідач на міжнародних і вітчизняних конференціях, конгресах і з’їздах. Автор посібника «Аюрведа. Вступ до ведічної медицини », Київ, 2015.