БІОГРАФІЯ ДОКТОРА ДАС Джайант Кумар
Лікар Дас Джайант Кумар – народився в Індії, штаті Західна Бенгалія, в місті Бурдване в Семі / денастий лікарів.
У 1998 році закінчив Фізико-математичний Інститут в Індії.
З 1999 р живе в Росії.
У 2008 році закінчив Санкт-Петербурзьку медичну державну педіатричну академію за спеціальністю “Лікувальна справа”. (Диплом ДІС 0043801)
Учасник щорічних Конгресів терапевтів Санкт-Петербурга і Північно-Західного Федерального округу РФ.
У 2011 році закінчив ординатуру за фахом «Кардіологія» (Сертифікат фахівця А №4653171, реєстраційний № 2 541)
З 2012 р вступив в бомбейському філії Університету ім. Махатма Ганді (Індія) за фахом “Аюрведическая кардіологія”.
Пройшов навчання за курсом школи кардіологів «Артеріальна гіпертонія» Російського медичного товариства з артеріальної гіпертонії.
У 2013 р пройшов спеціалізований курс по аюрведичній медицині і панчакарма в м Майсор (Індія) (Reg.№ КА / OAYHC / 324).
У 2014 році закінчив навчання бомбейському філії Університету ім. Махатма Ганді (Індія) за фахом “Аюрведическая кардіологія”. (S.№ 10979)
У 2015 році став членом і редактаром рубрики Аюрведичній Російсько-Індійської Асоціації (Аріан).

Пройшов курс підвищення кваліфікації в ГБОУ ВПО «Санкт-Петербурзький державний педіатричний медичний університет» Міністерства охорони здоров’я РФ по додаткової професійною програмою підвищення кваліфікації «Кардіологія» (Посвідчення 27 0154732, реєстраційний номер 2068/16). Продовжено сертифікат фахівця 0178270047789, реєстраційний номер 1529/16.

Взяв участь в П’ятому міжнародному науково-практичному семінарі «Застосування творчості в лікуванні та реабілітації».
В даний час також займається підбором теоретичних і практичних матеріалів для написання дисертації на здобуття наукового ступеня к.м.н
З 2007 р працює в сфері інтеграційної медицини (суміщення алопатичної медицини з аюрведической медициною і йогою). Працював і підвищував кваліфікацію під керівництвом знаменитих в СНД лікарів-вчителів Dr. M.K.THESIA і Dr. L.K.THESIA а так само дуже знамінітним професором в світі і в Індії Д. Аюр. М Н Dr. M.S Bhagel.

Працював і продовжує працювати в декількох клініках Бурдван, Калькутти, Майсора, Гокарна, Гоа, Мумбая, де вдосконалює свої навички та переймає досвід у кращих фахівців. У сфері аюр кардіології працював з Dr.Rohit Sane.
Проводив лекції, навчання, діагностику та лікування у оснавная в Санкт-Петербурзі в аюрведичний медичному центрі «Happy-Lanka», а також в Оренбурзі, Мончегорськ, Мурманську, Тольятті, Самарі, Череповці, Вологді, Казані, Йошкар-Олі, Великому Новгороді, Архангельську, Тюмені, Кургані, Волгограді, Челябінську, Єкатеринбурзі, Уфі, Кемерово. Був в тісному зв’язку з професором з Йоги Dr.Dilip Kumar в Москві.
З листопада 2019 р в Україні а так само проводив і проводить дії в Кременчуці, в Полтаві, Стрию, і в оснавная в Києві.
У січня 2020 став членом Українсько ассосяціі Аюрведи і Йоги.
Доктора хвалять не тільки Русский, Український народ але ще і хвалять і підтримують Ген. консульство Індії в Питербурге і Посолство Індії в Києві.
Принцип його роботи полягає в успішному поєднанні аюрведической і західної алопатичної медицини для досягнення максимального ефекту оздоровлення з мінімальним побічною дією.